Bežná cena: 860,40 €

Naša cena: -DPH: 537,75 € +DPH: (645,30 €)

Ušetríte: 25%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Solatube Solar Star

Výskum potvrdil, že teplo a vlhkosť sú najväčšími nepriateľmi každej strechy. Mnoho domov je síce vybavených malými pasívnymi vetracími otvormi, väčšina z nich však odvádza teplo a vlhkosť len nedostatočne.


Cena je na vyžiadanie: obchod@dachteam.sk
Ventilátory Solar Star® sú technologicky vyspelým riešením na solárny pohon, ktoré rieši oba problémy.


Väčšina strešných ventilátorov na elektrický pohon je regulovaná pomocou termostatu, takže sa zapnú až vtedy, keď už došlo k zvýšeniu teploty v priestore pod strechou. Takéto zariadenia teda už len reagujú na nahromadené teplo. Iné systémy využívajú vlhkomer, ktorý meria vlhkosť v priestore pod strechou. Začnú pracovať, keď vlhkosť dosiahne vopred nastavenú úroveň, čo znamená, že kondenzácia a vlhkosť už dosiahli kritickú hodnotu.
Riešenie je Solar Star®


Solar Star®nepozná nákladný problém výmeny termostatov a vlhkomerov bežný u elektrických ventilátorov. A keďže ventilátory Solar Star® sú v prevádzke od východu do západu slnka, vlhkosť a teplota nikdy nedosiahnu hodnoty blízke kritickým aktivačným hodnotám, ako u iných systémov. Výsledkom je správne odvetraný priestor pod strechou, ktorý predlžuje životnosť vašej strechy, znižuje náklady na energie a spríjemňuje vaše bývanie[profiler]
Memory usage: real: 21233664, emalloc: 20876768
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem