Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

TONDACH pálená strešná krytina

TONDACH pálená strešná krytina

! LEN U NÁS ! ŠPECIÁLNE ZĽAVY ! JEDINEČNÁ PONUKA !


Ponuka pre najvýhodnejší nákup Vašej strechy v našom e-shope !

Prezrite si našu ponuku TONDACH


Najdostupnejšia keramická krytina na trhu teraz s výraznými zľavami !


Firma Tondach ponúka 130 rokov skúseností v oblasti výroby keramickej krytiny so súčasnou produkciou viac ako 276 miliónov kusov škridiel ročne.

Pálené škridle Tondach sa vyrábajú z čisto prírodných materiálov - hliny, ílov a vody za pôsobenia ohňa - vypaľovaním pri teplotách nad 1000°C sa dosahuje životnosť viac ako 100 rokov.                                        

Neobsahujú žiadné škodliviny, či chemické prísady.Pre svoj absolútny prírodný pôvod je škridľa Tondach medzinárodne uznávaný ako biologický produkt s nature plus certifikátom.

Pálený črep má vysoký tepelný odpor, vynikajúce akumulačné vlastnosti a priaznivý súčiniteľ prestupu vodných pár – škridla tzv. „dýcha“. Pri použití na streche teda vytvára príjemnú mikroklímu bez tvorby plesni a mikróbov hlavne pri súčasnom využívaní podkrovia na bývanie.

Priamo vypálením hliny sa získava prírodná červeň, ktorá nie je ničím prifarbená, tzv. režná škridľa – povrch má prirodzenú patinu, nanášaním ílových kalov s rôznym obsahom oxidov kovov a kremičitých prísad na vysučenú škridlu a následným vypálením vzniká široká škála farebných možností a povrchových úprav – engob – povrch je matný až pololesklý a glazúr - zušľachtený povrch je lesklý až vysoko lesklý.

Farby sú nemenné, trvalé, odolné voči UV žiareniu  a dlhodobo odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka tomu sa dá každá strecha architektonicky zladiť s okolitým prostredím.

Škridle sú odolné voči mechanickému poškodeniu – strecha je pochôdzna pre prípadnú údržbu a konrolu na streche. Pálené škridle Tondach vysoko prekračujú normy stanovené EN.

Tvarnosť hliny umožňuje vyrábať veľmi širokú škálu modelov rôznych tvarov a ozdobných doplnkov, ktorými je možné vytvoriť z každej strechy jedinečný original.Tondach ponúka viac ako 200 riešení škridiel pre vašu jedinečnú reprezentatívnu stavbu strechy.

 

 

 

Pozícia
Nastaviť zostupne

Tabuľka Zoznam

12 na stránku

položiek: 12

Pozícia
Nastaviť zostupne

Tabuľka Zoznam

12 na stránku

položiek: 12


[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26569280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem