Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

TONDACH pálená strešná krytina

TONDACH pálená strešná krytina

NA OBJEDNÁVKU! Dostupné od roku 2022.

Prezrite si našu ponuku TONDACH


Najdostupnejšia keramická krytina na trhu teraz s výraznými zľavami !


Firma Tondach ponúka 130 rokov skúseností v oblasti výroby keramickej krytiny so súčasnou produkciou viac ako 276 miliónov kusov škridiel ročne.

Pálené škridle Tondach sa vyrábajú z čisto prírodných materiálov - hliny, ílov a vody za pôsobenia ohňa - vypaľovaním pri teplotách nad 1000°C sa dosahuje životnosť viac ako 100 rokov.                                        

Neobsahujú žiadné škodliviny, či chemické prísady.Pre svoj absolútny prírodný pôvod je škridľa Tondach medzinárodne uznávaný ako biologický produkt s nature plus certifikátom.

Pálený črep má vysoký tepelný odpor, vynikajúce akumulačné vlastnosti a priaznivý súčiniteľ prestupu vodných pár – škridla tzv. „dýcha“. Pri použití na streche teda vytvára príjemnú mikroklímu bez tvorby plesni a mikróbov hlavne pri súčasnom využívaní podkrovia na bývanie.

Priamo vypálením hliny sa získava prírodná červeň, ktorá nie je ničím prifarbená, tzv. režná škridľa – povrch má prirodzenú patinu, nanášaním ílových kalov s rôznym obsahom oxidov kovov a kremičitých prísad na vysučenú škridlu a následným vypálením vzniká široká škála farebných možností a povrchových úprav – engob – povrch je matný až pololesklý a glazúr - zušľachtený povrch je lesklý až vysoko lesklý.

Farby sú nemenné, trvalé, odolné voči UV žiareniu  a dlhodobo odolávajú prírodným vplyvom. Vďaka tomu sa dá každá strecha architektonicky zladiť s okolitým prostredím.

Škridle sú odolné voči mechanickému poškodeniu – strecha je pochôdzna pre prípadnú údržbu a konrolu na streche. Pálené škridle Tondach vysoko prekračujú normy stanovené EN.

Tvarnosť hliny umožňuje vyrábať veľmi širokú škálu modelov rôznych tvarov a ozdobných doplnkov, ktorými je možné vytvoriť z každej strechy jedinečný original.Tondach ponúka viac ako 200 riešení škridiel pre vašu jedinečnú reprezentatívnu stavbu strechy.

 

 

 

Pozícia
Nastaviť zostupne

Tabuľka Zoznam

12 na stránku

položiek: 11

Pozícia
Nastaviť zostupne

Tabuľka Zoznam

12 na stránku

položiek: 11


[profiler]
Memory usage: real: 26738688, emalloc: 25955680
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem