Jazyk: German
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

DAKEA strešné okná

Dakea Better PVC strešné okná biele

Dakea Better Energy

Bežná cena: 409,20 €

Naša cena: -DPH: 272,80 € +DPH: (327,36 €)

Ušetríte: 20%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Dakea better energy

Uvedená cena je za strešné okno v drevenom prevedení v populárnom rozmere 78x118cm platná pri odbere celého systému - strešné okno + lemovanie - pre individuálne nacenenie píšte na e-mail: obchod@dachteam.sk
Dakea Better PVC vám prináša všetky výhody okna s otočným stredovým závesom, ktoré je vyrobené z bezspojového PVC umožňujúce jednoduché čistenie.


Better je klasické strešné okno, ktoré sa otvára okolo stredovej osi.


Regulovateľná ventilácia je pomocou ventilačnej klapky alebo polohovateľnej rukoväte.


Tvrdené vonkajšie sklo, 24mm izolačné dvojsklo


Je možné inštalovať do striech so sklonom 15-90 stupňov.


Quick Install hydroizolačný golier - ZADARMO!


Vynikajúci energetický výkon a zvýšená pevnosť konštrukcie spolu zabezpečujú svetlo a bezpečnosť v hociktorej domácnosti.


Technická špecifikácia


Ku každému oknu je nutné objednať lemovanie. Pre individuálne nacenenie lemovaní strešných okien umiestnených vedľa seba volajte 0911 899 995.* Povinné pole

Popis

Detaily

Dakea Better PVCDakea Better PVC

 

 

Vodeodolné strešné okno Dakea Better PVC je vynikajúcou voľbou pre kuchyňu a kúpeľňu, kde usadzovanie nečistôt a tvorba vlhkosti hrá významnú úlohu, zatiaľ čo jeho moderný biely vzhľad bude perfektne zapadať do každej miestnosti, kde potrebujete bezúdržbové, ľahko umývateľné okno.

 

 

Okno Dakea Better PVC predstavuje vynikajúcu energetickú hospodárnosť a vyššiu pevnosť konštrukcie spojenú s tvrdeným vonkajším sklom, čo prináša svetlo a bezpečie do vášho domu! 

 

 

Pre zvýšenie pohodlia a účinnosti energetickej hospodárnosti sa okno Dakea Better PVC dodáva s bezúdržbovým izolačným dvojsklom šetrným k životnému prostrediu Titan Glass s vrstvou oxidu titaničného a vynikajúcou charakteristikou hodnoty U. 

 

 

Toto okno je vybavené rukoväťou s dvoma ďalšími polohami zaistenia, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie.

 

Pri kvalite okien nepripúšťame žiadne kompromisy, a preto na ne poskytujeme 20 -ročnú záruku.

 

Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho vlastnostiach, kliknite na ikony vedľa obrázku.

 

 

Strešné okno Dakea Better PVC sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom Quick Install (RUC), ktorý je bezplatnou súčasťou balenia.

 

Golier Quick Install urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie. 

 

 

Strešné okná Dakea Better PVC sa môžu montovať  do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 90 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.

Galéria


[profiler]
Memory usage: real: 28573696, emalloc: 27869848
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem