Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Svetlovody

Solatube 160 DS a 290 DS

Solatube Brighten Up

Bežná cena: 846,00 €

Naša cena: -DPH: 599,25 € +DPH: (719,10 €)

Ušetríte: 15%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Solatube

Uvedená cena za Solatube 290DS obsahuje: základnú zostavu + difuzér + prídavná šošovka + 1ks predlžovacej trubice dl 0,6m + strešné lemovanie


Cena pre Vašu strechu je na vyžiadanie: obchod@dachteam.sk


Úplne nové osvetľovacie systémy Solatube 160 DS a 290 DS stanovujú doteraz nevídané výkonové štandardy. Tieto modely sú vybavené patentovanou technológiou Raybender 3000 a reflektorom LightTracker, čím vytvárajú dvojnásobne väčší účinný povrch zachytávajúci denné svetlo, než pri použití bežných kopulí, ktorými sú vybavené napodobeniny našich produktov podobnej veľkosti. Tieto modely, ktoré sú mimoriadne účinné a zároveň sa jednoducho inštalujú, dokážu úplne presvetliť tmavé vnútorné priestory a osvetliť väčšie priestory pomocou viacerých osvetľovaích jednotiek pri súčasnom vytvorení jedinečného architektonického efektu.Tieto modely sú charakteristické výbornými tepelnými parametrami.


Ideálne pre kúpeľne, haly, chodby, technické miestnosti, pracovne a domáce kancelárie, kuchyne, obývačky, komory.Popis

Detaily

Technológia prinášajúca viac než svetlo


Séria Brighten Up využva optické technológie vďaka ktorým prináša optimálne množstvo čistého, prirodzeného svetla do interiéru s minimálnymi tepelnými stratami a tepelným ziskom. Systém pomocou patentovanej kopule zachytáva denné svetlo od východu po západ slnka. Svetlo je následne prenášané do interiéru na dĺžku do 9m (bez výrazných strát) pomocou vysoko reflexívnych trubíc. Následne špeciálne navrhnuté šošovky rozptylujú denné svetlo do celého priestoru.

 

Solatube

 

Solatube

 

Benefity série Brighten Up


Séria Solatube Brighten UP disponuje pokročilou optickou technológiou, vďaka ktorej ponúka vysoký svetelný výkon a tak zabezpečuje dostatok svetla pre akýkoľvek priestor. Vďaka uhlovým adaptérom je možné vyhnúť sa prekážkam pri vedení systému, takže svetlo môže byť privedené presne na miesto, kde je potrebné bez väčších stavebných úprav. Výsledkom spojenia technológii Solatube je efektívne a energeticky úsporné riešenie osvetlenia denným svetlom v miestach, kde okná a svetlíky neplnia svoju úlohu.


- Využíva najpokročilejšiu optiku

- Poskytuje plnohodnotné nezafarbené denné svetlo

- Filtruje infračervené žiarenie, čo zabraňuje prehrievaniu systému

- Blokuje ultrafialové žiarenie, ktorého pôsobením dochádza k vyblednutiu nábytku a textílií

Galéria


[profiler]
Memory usage: real: 27262976, emalloc: 26728424
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem