Jazyk: German
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod

Dakea Better Wiew

Dakea Better View

Bežná cena: 433,20 €

Naša cena: -DPH: 288,80 € +DPH: (346,56 €)

Ušetríte: 20%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: dakea better view

Uvedená cena je za strešné okno v drevenom prevedení v populárnom rozmere 78x118cm platná pri odbere celého systému - strešné okno + lemovanie - pre individuálne nacenenie píšte na e-mail: obchod@dachteam.sk


Dakea Better View kombinuje zvýšenú os otvárania okna s výborným presklením pre výnimočné pohodlie.


Dostupné prevedenie: prírodné drevo


 


 * Povinné pole

Popis

Detaily

Pri kvalite okien nepripúšťame žiadne kompromisy, a preto na ne poskytujeme 20 -ročnú záruku.

 

Konštrukcia okna so zvýšenou osou otvárania Dakea Better View Vám umožní lepší výhľad z okna. Takisto uľahčuje otváranie, zatváranie a nastavenie okna a poskytuje väčšiu flexibilitu aj pri vyššie nainštalovaných oknách. 

 

Výborné presklenie okna sa skladá z laminovaného vnútorného skla ( 2x3mm) a tvrdeného vonkajšieho skla, čím sa zaručuje bezpečnosť. Taktiež má dvojitú vrstvu  s nízkym podielom emisií, ktorá odráža teplo – termostat – a poskytuje vynikajúci tepelný komfort a eliminuje tepelné straty.

 

Pevný drevený rám je ošetrený dvomi vrstvami laku, okno je vybavené ventilačnou klapkou a rukoväťou s dvoma aretačnými polohami. To prispieva k flexibilnému ovládaniu vetrania a lepšiemu pohodliu. 

 

Toto okno je vybavené rukoväťou s dvoma ďalšími polohami zaistenia, ktoré umožňujú flexibilné a pohodlné vetranie.

 

Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. Ak sa chcete dozvedieť viac o jeho vlastnostiach, kliknite na ikony vedľa obrázku.

 

Strešné okná Dakea Better View sa môžu montovať  do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 90 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.

Galéria


[profiler]
Memory usage: real: 28311552, emalloc: 27792480
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem