Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
DELUXE

Dakea Ultima Energy Drevo

Dakea Ultima Energy

Bežná cena: 567,60 €

Naša cena: -DPH: 378,40 € +DPH: (454,08 €)

Ušetríte: 20%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Dakea ultima energy

Uvedená cena je za strešné okno v drevenom prevedení v populárnom rozmere 78x118cm platná pri odbere celého systému - strešné okno + lemovanie - pre individuálne nacenenie píšte na e-mail: obchod@dachteam.sk


ODPORÚČANÉ POUŽITIE: Miestnosti s hlučným okolím alebo miestnosti s orientáciou na ulicu, ako aj miestnosti, ktoré vyžadujú zlepšenú tepelnú izoláciu, ako napr.
spálne a obývacie izby atď. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím


Dostupné prevedenie: prírodné drevo, biela - PVC


Quick Install hydroizolačný golier a Zatepľujúci penový rám - ZADARMO!


Technická špecifikácia


 * Povinné pole

Popis

Detaily

Konštrukcia výrobku ultima energy s izolačným. Trojsklom je vynikajúcou kombináciou 3 sklenných tabúľ. S povrchovou úpravou a kryptónovou výplňou, čím sa. Zvyšuje energetická účinnosť celého okna.

 

Konštrukcia výrobku ULTIMA ENERGY s izolačným trojsklom je vynikajúcou kombináciou 3 sklenných tabúľ s povrchovou úpravou a kryptónovou výplňou, čím sa zvyšuje energetická účinnosť celého okna: Vynikajúce parametre Uw celého okna drevenej verzie, ako aj PVC verzie 0,99 W/m2K. Izolačné trojsklo vyplnené kryptónom vedie teplo o 46% menej ako najčastejšie používaná argónová alternatíva.

 

Technológia Noise Block je kombináciou rôznych zlepšení v konštrukcii strešných okien, ktorá znižuje vonkajší hluk, ako aj hluk spôsobený dopadajúcimi dažďovými kvapkami, čo znamená zníženie hluku celkovo o 50 % v porovnaní so štandardnými oknami. Redukcia hluku: 38 dB.

 

Sklo a povrchová úprava okien Ultima sú špeciálne zvolené tak, aby zaistili pohodlie a bezpečnosť vášho domova: Okná na dome v zime udržiavajú teplo a dom sa neprehrieva v lete - vďaka dvom rôznym vrstvám povrchovej úpravy na sklennej tabuli : jednak teploreflexná fólia ako aj fólia na ochranu proti slnečnému žiareniu Ochrana proti UV žiareniu – vďaka zaskleniu, ktoré odráža 95 % škodlivých UV lúčov a zároveň prepúšťa svetlo. Zosilnené vonkajšie sklo – vďaka použitiu hrubej 6 mm tvrdenej tabule v porovnaní so 4 mm štandardom na trhu. Bezpečnosť prostredia pod oknom – vďaka laminovanému vnútornému sklu ( 3 + 3mm) - v prípade rozbitia - podobne ako autosklo. Jednoduchšia údržba skla z vonkajšej strany – vďaka aplikácii exkluzívnej titánovej samočistiacej povrchovej úprave.

 


Galéria


[profiler]
Memory usage: real: 28835840, emalloc: 28247280
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem