Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
TOP produkt

Dakea Ultima

Odporúčame

Dakea Ultima

Bežná cena: 291,60 €

Naša cena: -DPH: 189,54 € +DPH: (227,45 €)

Ušetríte: 22%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: DA006

Dakea ULTIMA je produkt pre tých najnáročnejších klientov. Ultima predstavuje výborný výkon ohľadom znižovania hluku a odolnosti. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím.


Dakea ULTIMA je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.


Flexibilne a pohodlne regulovateľná ventilácia je pomocou ventilačnej klapky alebo polohovateľnej rukoväte.


Tvrdené vonkajšie sklo, 22mm izolačné dvojsklo


Je možné inštalovať do striech so sklonom 15-90 stupňov.


Farba: prírodné drevo


Quick Install hydroizolačný golier a Zatepľujúci penový rám - ZADARMO!


Technická špecifikácia


Ku každému oknu je nutné objednať lemovanie. Pre individuálne nacenenie lemovaní strešných okien umiestnených vedľa seba volajte 0911 899 995.

* Povinné pole

Popis

Detaily

Dakea UltimaDakea Ultima

Dakea Ultima je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.

Okno Dakea Ultima prináša mimoriadnu odolnosť a bezpečnosť s jeho 6mm-ovým tvrdeným vonkajším sklom a laminovaným vnútorným sklom. Extra vrstva odrážajúca teplo + ochrana proti UV žiareniu zabráni blednutiu nábytku a kobercov v miestnosti. Špeciálna vrstva oxidu titaničitého na vonkajšom zasklení zabezpečuje samočistiaci efekt a poskytuje oveľa čistejšie okno.


Dakea Ultima je dodávaná s dvojitým systémom redukcie hluku. Súčasťou tohto systému je zvýšená hrúbka vonkajšieho skla a pridanie dvoch vrstiev zvukotesnej fólie na laminované sklo. Tieto dohromady redukujú vonkajší hluk takmer na polovicu v porovnaí s tým, čo môžete počuť pri štandardnom okne.

Druhá časť systému tlmenia hluku spočíva v použití unikátnych oplechovaní. Tieto prvky výrazne utlmia hluk pôsobený dažďom alebo krupobitím na ráme a takto bude v miestnosti omnoho tichšie aj prí búrlivom počasí.

 

Dakea Ultima má tiež najvyššiu triedu priepustnosti vzduchu a vynikajúcu hodnotu vodotesnosti v dôsledku systému Safe Guard, výsledkom čoho je úspora energie, pokoj a tichšia, komfortnejšia izba.

Pri kvalite okien nepripúšťame žiadne kompromisy, a preto na ne poskytujeme 20-ročnú záruku.

 

Okno Dakea Ultima sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom (RUC) Quick Install a Zatepľujúcim penovým rámom (IFC), ktoré sú bezplatnou súčasťou balenia, vďaka čomu je Dakea Ultima najvýhodnejšou ponukou výrobku na trhu. Zatepľujúci penový rám zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu a hydroizolačný golier urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie.

Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. 

 

Strešné okná sa môžu montovať do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 55 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.


Galéria

Odporúčame