Jazyk: German
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
TOP produkt

Dakea Ultima

Dakea Ultima

Bežná cena: 291,60 €

Naša cena: -DPH: 189,54 € +DPH: (227,45 €)

Ušetríte: 22%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: DA006

Dakea ULTIMA je produkt pre tých najnáročnejších klientov. Ultima predstavuje výborný výkon ohľadom znižovania hluku a odolnosti. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím.


Dakea ULTIMA je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.


Flexibilne a pohodlne regulovateľná ventilácia je pomocou ventilačnej klapky alebo polohovateľnej rukoväte.


Tvrdené vonkajšie sklo, 22mm izolačné dvojsklo


Je možné inštalovať do striech so sklonom 15-90 stupňov.


Farba: prírodné drevo


Quick Install hydroizolačný golier a Zatepľujúci penový rám - ZADARMO!


Technická špecifikácia


Ku každému oknu je nutné objednať lemovanie. Pre individuálne nacenenie lemovaní strešných okien umiestnených vedľa seba volajte 0911 899 995.

* Povinné pole

Popis

Detaily

Dakea UltimaDakea Ultima

Dakea Ultima je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.

Okno Dakea Ultima prináša mimoriadnu odolnosť a bezpečnosť s jeho 6mm-ovým tvrdeným vonkajším sklom a laminovaným vnútorným sklom. Extra vrstva odrážajúca teplo + ochrana proti UV žiareniu zabráni blednutiu nábytku a kobercov v miestnosti. Špeciálna vrstva oxidu titaničitého na vonkajšom zasklení zabezpečuje samočistiaci efekt a poskytuje oveľa čistejšie okno.


Dakea Ultima je dodávaná s dvojitým systémom redukcie hluku. Súčasťou tohto systému je zvýšená hrúbka vonkajšieho skla a pridanie dvoch vrstiev zvukotesnej fólie na laminované sklo. Tieto dohromady redukujú vonkajší hluk takmer na polovicu v porovnaí s tým, čo môžete počuť pri štandardnom okne.

Druhá časť systému tlmenia hluku spočíva v použití unikátnych oplechovaní. Tieto prvky výrazne utlmia hluk pôsobený dažďom alebo krupobitím na ráme a takto bude v miestnosti omnoho tichšie aj prí búrlivom počasí.

 

Dakea Ultima má tiež najvyššiu triedu priepustnosti vzduchu a vynikajúcu hodnotu vodotesnosti v dôsledku systému Safe Guard, výsledkom čoho je úspora energie, pokoj a tichšia, komfortnejšia izba.

Pri kvalite okien nepripúšťame žiadne kompromisy, a preto na ne poskytujeme 20-ročnú záruku.

 

Okno Dakea Ultima sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom (RUC) Quick Install a Zatepľujúcim penovým rámom (IFC), ktoré sú bezplatnou súčasťou balenia, vďaka čomu je Dakea Ultima najvýhodnejšou ponukou výrobku na trhu. Zatepľujúci penový rám zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu a hydroizolačný golier urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie.

Tento výrobok je navrhnutý a vyrobený s využitím modernej technológie a podľa najvyšších štandardov kvality. 

 

Strešné okná sa môžu montovať do všetkých strešných krytín so sklonom strechy od 15 do 55 stupňov. Správne namontovanie si vyžaduje použitie originálneho lemovania Dakea.


Galéria