Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
DELUXE

Dakea Ultima

Odporúčame

Dakea Ultima

Bežná cena: 289,20 €

Naša cena: -DPH: 185,57 € +DPH: (222,68 €)

Ušetríte: 23%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Dakea ultima

Uvedená cena je za strešné okno v rozmere 55x78cm platná pri odbere celého systému - strešné okno + lemovanie - pre individuálne nacenenie píšte na e-mail: obchod@dachteam.sk


Dakea ULTIMA je produkt pre tých najnáročnejších klientov. Ultima predstavuje výborný výkon ohľadom znižovania hluku a odolnosti. Dodáva sa s 20-ročnou zárukou a doživotnou zárukou na zasklenie proti poškodeniu krupobitím


Dostupné prevedenie: prírodné drevo


Quick Install hydroizolačný golier a Zatepľujúci penový rám - ZADARMO!


Technická špecifikácia


 * Povinné pole

Popis

Detaily

Dakea Ultima je strešné okno s otočnými stredovými závesmi a najlepšími vlastnosťami. Vďaka jeho vynikajúcej energetickej účinnosti a inovatívnemu zvukotesnému systému bude Váš domov výrazne pohodlnejší a pokojnejší.


Okno Dakea Ultima prináša mimoriadnu odolnosť a bezpečnosť s jeho 6mm-ovým tvrdeným vonkajším sklom a laminovaným vnútorným sklom. Extra vrstva odrážajúca teplo + ochrana proti UV žiareniu zabráni blednutiu nábytku a kobercov v miestnosti. Špeciálna vrstva oxidu titaničitého na vonkajšom zasklení zabezpečuje samočistiaci efekt a poskytuje oveľa čistejšie okno.

 

Dakea Ultima je dodávaná s dvojitým systémom redukcie hluku. Súčasťou tohto systému je zvýšená hrúbka vonkajšieho skla a pridanie dvoch vrstiev zvukotesnej fólie na laminované sklo. Tieto dohromady redukujú vonkajší hluk takmer na polovicu v porovnaí s tým, čo môžete počuť pri štandardnom okne.

 

Druhá časť systému tlmenia hluku spočíva v použití unikátnych oplechovaní. Tieto prvky výrazne utlmia hluk pôsobený dažďom alebo krupobitím na ráme a takto bude v miestnosti omnoho tichšie aj prí búrlivom počasí.

 

Dakea Ultima má tiež najvyššiu triedu priepustnosti vzduchu a vynikajúcu hodnotu vodotesnosti v dôsledku systému Safe Guard, výsledkom čoho je úspora energie, pokoj a tichšia, komfortnejšia izba.

 

Okno Dakea Ultima sa dodáva spolu s Hydroizolačným golierom (RUC) Quick Install a Zatepľujúcim penovým rámom (IFC), ktoré sú bezplatnou súčasťou balenia, vďaka čomu je Dakea Ultima najvýhodnejšou ponukou výrobku na trhu. Zatepľujúci penový rám zabezpečuje lepšiu tepelnú izoláciu a hydroizolačný golier urýchľuje proces montáže a zlepšuje tesnosť strešnej konštrukcie.

 

Ultima

 


Galéria

Odporúčame