Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
Nízkoenergetické

Solatube Solar Star

Solatube Solar Star

Bežná cena: 852,00 €

Naša cena: -DPH: 603,50 € +DPH: (724,20 €)

Ušetríte: 15%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: Solatube Solar Star

Uvedená cena za Solatube Solar Star obsahuje: Solar Star základná zostava + tepelný snímač + strešné lemovanie


Cena je na vyžiadanie: obchod@dachteam.sk


Výskum potvrdil, že teplo a vlhkosť sú najväčšími nepriateľmi každej strechy. Mnoho domov je síce vybavených malými pasívnymi vetracími otvormi, väčšina z nich však odvádza teplo a vlhkosť len nedostatočne.


Ventilátory Solar Star® sú technologicky vyspelým riešením na solárny pohon, ktoré rieši oba problémy.


Väčšina strešných ventilátorov na elektrický pohon je regulovaná pomocou termostatu, takže sa zapnú až vtedy, keď už došlo k zvýšeniu teploty v priestore pod strechou. Takéto zariadenia teda už len reagujú na nahromadené teplo. Iné systémy využívajú vlhkomer, ktorý meria vlhkosť v priestore pod strechou. Začnú pracovať, keď vlhkosť dosiahne vopred nastavenú úroveň, čo znamená, že kondenzácia a vlhkosť už dosiahli kritickú hodnotu.
Riešenie je Solar Star®


Solar Star®nepozná nákladný problém výmeny termostatov a vlhkomerov bežný u elektrických ventilátorov. A keďže ventilátory Solar Star® sú v prevádzke od východu do západu slnka, vlhkosť a teplota nikdy nedosiahnu hodnoty blízke kritickým aktivačným hodnotám, ako u iných systémov. Výsledkom je správne odvetraný priestor pod strechou, ktorý predlžuje životnosť vašej strechy, znižuje náklady na energie a spríjemňuje vaše bývanie
[profiler]
Memory usage: real: 28049408, emalloc: 27577888
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem