Jazyk: English
Jazyk:

V košíku nie sú žiadne položky.

Nevybrali ste položky pre porovanie.

Uvod
Rekonštrukcia

Terran Synus EVO

Odporúčame

TERRAN Synus - Povrchová úprava EVO - cena/m2

Bežná cena: 15,48 €

Naša cena: -DPH: 7,74 € +DPH: (9,29 €)

Ušetríte: 40%

Dostupnosť: Dodacie podmienky

SKU: MES0101

Uvedená cena je za m2 (cca10ks/m2).


Nezáväzné individuálne nacenenie Vašej strechy po zaslaní výkresovej dokumentácie TU


Rozšírená ponuka firmy Mediterran: Cenník TU


Montážny návod TUNa všetky naše navrhované a dodané riešenia s originálnym príslušenstvom od Mediterran Vám poskytneme mimoriadnu 15 ročnú záruku !


Paletové hospodárstvo: nevratné palety Z D A R M A


Doprava kdekoľvek v rámci SR: Z D A R M A

* Povinné pole

Popis

Detaily

Spotreba materálu: 9,8 ks/m²
Rozmer: 330 x 420 mm
Krycia šírka: 300 mm
Hmotnosť: 3,90 kg/ks

 

Jedinečná škridla vhodná na rekonštrukcie striech, lebo je jedna z najľahších škridiel, je trvácna, odolná voči silným vetrom a dažďom. Novinka, ktorá upúta jedinečným vlnitým profilom - sinusoidou vyhotovená v dvoch farebných prevedeniach. Má hmotnosť iba 3,9kg / ks a preto je predurčená na rekonštrukcie striech, zároveň svojim elegantným tvarom bude pýchou všetkých novostavieb.

Synus základná je prvok strešnej krytiny, s ktorým pokryjete až 95 % plochy Vašej strechy. Na ostatných 5 % plochy strechy potrebujete  betónové príslušenstvo a ďalšie doplnky, ktoré Vám naceníme v celkovej cenovej ponuke. Základná škridla sa ukladá zospodu smerom k hrebeňu. Na miestach, kde sa krytie škridlou preruší sa odporúča ihneď zabudovať doplnkové strešné prvky, ktoré budú tiež súčasťou našej celkovej cenovej ponuky. Podstrešie je súčasť strešnej konštrukcie, ktoré sa nachádza pod strešnou krytinou - jeho najdôležitejšou zložkou je výber správnej strešnej fólie, ktorú Vám odborne  navrhneme a naceníme.  Mimoriadnu odbornosť a presnosť uloženia prvkov strešnej krytiny si vyžadujú miesta pri komínoch a strešných oknách.

Galéria

Odporúčame